Simply Stainless  |  SKU: SS031200
Simply Stainless Centre Table with Castors 1200mm - SS031200
Key Information
Size 1200 W 600 D 900 H mm. 2 Braked & 2 Un-braked Castors. Stability' & 'Knock' tested
Delivery Time: 1 - 3 Days
Warranty: Lifetime Warranty
Flexible Payment Options
  • Pay in 30 days – no fees
  • Pay over 12 months – low interest
Note: instalment amount shown is ex VAT. VAT is calculated and added at checkout.
iFrame
Description
Product Features
  • 1200mm wide
  • Mobile
  • 2 braked and 2 unbraked castors
  • Top quality no. 4 finish
  • 1.2mm top
  • Easy to assemble system
  • Fully modular & expandable
  • Stability' & 'Knock' tested
  • c/w undershelf & castors
  • External Dimensions: 1200 W 600 D 900 H
Delivery Information
Important information about your delivery.
Delivery is made to the kerbside only. Drivers do not unpack or position goods.
Ordered a large item?
What if I wasn't in to take delivery?
Can you deliver abroad?
Warranties
This product has a Lifetime Warranty warranty.
Questions & Answers
Have a Question?
Be the first to ask a question about this.
Ask a Question
Payment & Security
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Visa
Slidey Text
Add more Slidey Content by using the Add block option within the same Apps section as this block.
Simply Stainless Centre Table with Castors 1200mm - SS031200 Stainless Steel Tables with Castors Simply Stainless
Simply Stainless